Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

TJ SOKOL BOHUSLAVICE  - OFICIALNI WEB

ZPRAVODAJ

Jako první možnou podzimní posilou pro sezónu 2011/12 si vám dovoluji představit.

                                           ROMANA UDRŽALA (1973)

                                                                                                                                                                              - který určitě bude přínosem pro náš tým

 

    Fotbalová kariéra :

Fotbal jsem začal hrát v 5 letech v rodném Slavkově u Brna.

Od mladších žáků až do dorostu jsem působil ve Zbrojovce Brno.

V roce 1991 jsem začal hrát za muže ve Slavkově.

Vojnu jsem fotbalově strávil v Bučovicích a to v roce 1992.

1993 – Slavkov u Brna, Krajský přebor

1994 -1998 Kyjov, MSFL, Divize D

1998 jaro – Hodonín, Krajský přebor

1998 – 1999, Slavkov u Brna, Krajský přebor – postup do Divize

1999 – 2000, Vracov, Krajský přebor

2000 – 2002, Šardice, Krajský přebor

2002 – 2003, Kyjov, MSFL – sestup z MSFL

2003 podzim, Mokrá – Horákov, I.A třída – postup do Kraj.přeboru

2004 jaro, Kyjov B., I.B. třída

2004 – 2007, Žádovice, I.B třída

2007 – 2011, Osvětimany, I.B třída – vítěz I.B tř.2009/2010

2011-??

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10 otazek pro 'hokejistu' Jardu Chvatala

Jardo, stále studuješ. Jak ti jde studium?
Ano, stále ještě studuju. Letos se mi to ještě nepodaří ukončit státnicema, takže si to nechám na příští léto, kdy bych měl být konečně už Bc. v oboru Trenér - Fitness. A potažmo se dostat na navazující Magisterské studium.
Hlavním sportem je u tebe hokej. Jaká byla minulá sezona v Břeclavi?
Minulá sezona nebyla extra vydařená. Ze začátku nám to šlo, pohybovali jsme se na prvních 5.místech tabulky. Ale pak klubu došly peníze a většina klíčových hráčů odešla, takže jsme dohrávali v 15 lidech a to ještě s dorostenci. Jinak co se týče mých výkonů, byl jsem se sebou spokojený. Nečekal jsem, že po individuální letní přípravě na tom budu tak dobře.
Slyšel jsem, že Břeclav má nyní finanční problémy. Zůstaneš zde dále?
Ano, je to tak. V Břeclavi mají ted finanční problémy. Jednak dluhy z loňské sezony, potažmo té předloňské. Město už mužský hokej nechce nijak sponzorovat ani jej podporovat, takže to je docela špatná situace - v dnešní době se v tak malém městě sport bez podpory města neobejde. Situace je tedy stále nejasná, jestli vůbec nějaký hokej v Břeclavi bude. Jsem hráčem Břeclavi, takže uvidím, jak se situace vyvine. Jinak můj záložní plán je samozřejmě fotbalová kariéra v Sokolu Bohuslavice. ;-)
S kým jste všechno hráli? Jak jste skončili?
Ve skupině jsem měli favorizované Rusy. Malé,ale neobyčejně rychlé a mrštné Japonce a domácí Turky. Turecko Jsme snadno zdolali 16:0 - exibiční zápas. S Rusy jsme prohráli 5:1 - Ti borci byli o dvě třídy lepší než my ve všem, takže jsme byli rádi za tento výsledek. A poslední zápas s Japonskem jsme prohráli 2:1 na nájezdy. Do čtvrtfinále jsme šli opět na Rusko, kterému jsme podlehli 6:1 - v tomto zápase byli snad ještě lepší než v prvním. V utkání, kdy se rozhodovalo, jestli budem hrát o 5-6.místo jsme podlehli Slovákům 3:1 a následně zápas o 7-8.místo jsme opět narazli na Japonce, které jsme porazili 4:2. Čímž jsme turnaj zakončili celkovým 7.místem. Celkově zklamání, ale zase zlepšení oproti minulé univerziádě v Číně, kde jsme skončili 9-tí.
Zúčastnil jsi se zimní Univerziády v Turecku. Co se ti zde nejvíce líbilo? Jaká tam byla atmosféra?
Turecká univerziádu bych viděl jako jediný kladný bod v minulé sezoně. Pro mě byl už zážitek jen to, že jsem mohl obléci ten reprezentační dres, což byl vždy můj sen. Nejvíce se mi asi líbilo zahájení celé univerziády a prostě celková ta atmosféra, kdy se sjelo přes 5000 sportovců z 52 zemí celého světa. A samozřejmě prostě to, že hraju za národní tým České republiky.
Jaké je vlastně Turecko co se týče zimních sportů? Přece jen v těchto disciplínách není moc vidět
Turecko má snad všechny zimní sporty jako my. Byli jsme na nejvýchodnějším místě Turecka, takže v noci tam byly teploty i -30 C. Přes den naopak sluníčko a čístý vzduch. Přeci jenom jsme byli 2000m nad mořem, čili řidký vzduch. Proto se nám na ledě hůř aklimatizovalo. Ale přiletěli sme o 3 dny dřív, takže jsme se na to trochu adaptovali. Celkově hodnotím Turecko velice kladně. Organizace výborná, ubytování a jídlo taktéž a atmosféra vynikající.
Jak je to s tvým časem? Budeš i nadále stíhat dojíždět z Brna na fotbalové zápasy?
Tak zatím Jsem odehrál celé jaro, což je super. A pokud se rozjede hokej v Břeclavi, tak budu stíhat tak do půlky podzimu. Pokud teda ze strany Bohušek bude zájem. Navíc, někdo bude muset vytvářet konkurenci Mirkovi, aby nespychnul a nebyl tak bídnej jako na podzim, kdy netrefil kolikrát prázdnou bránu. Pozn: Za toto asi Jardovi uložím nějakou pokutičku. Zase tolikrát jsem se netrefit nestihl za ty 3 zápasy, které jsem na podzim odehrál. ;-)
Bohužel nám příliš nevyšel fotbalový podzim, kde jsme ztratili zbytečně hodně bodů. S jakým umístěním budeš spokojený? 
Já si myslím, že teď jsme na tom velice dobře. Prohráli jsme pouze jediný zápas v Bukovanech, kdy teda spíše šlo o to, jak kdo tahá nitky v pozadí. A myslím, že máme na to postoupit výše. Pokud se to povede, bude to super a Bohuslavicím určitě sluší víc hrát vyšší soutěž než "prales".
Je na tobě vidět, že v zápase makáš a hodně chceš dát góla. Co chybí, aby ti to tam začalo více padat?
No nevím, jestli je vidět, že makám, ale snažím se. Přeci jenom je pro mě snažší nabruslit 8km, než je naběhat. Snažím se dát víc než jen jeden gol za sezonu a vytvářet tak soutěživost. Ale taky potřebuju podporu spoluhráčů, aby mi to dávali do prázdné brány jak druhým a ne jen na půlku a běž. ;-) Toho Mirečka to už ani nemůže bavit dávat furt góly. Ale asi jsem spíš tvořivej hráč, kterej vymyslí akci, než aby rozhodl zápas. Asi bych se viděl jako David Beckham. :-)
A nakonec nám prozraď. Kam se chystáš na dovolenou? Nějaká exotika?
Loni sem byl v Tunisu, kde bylo opravdu nádherně a dovolenou jsem si maximálně užil. Letos když se zadaří, tak jen s kamarády do Chorvatska nebo Itálie na pár dnů. Počítám s lukrativní smlouvou v Bohuškách, za kterou pak budu moci jet v zimě na Seychely nabrat nové síly na jarní část fotbalové sezony. :-)

 


10 otázek pro Martina Bednaříka 'Bednu'
1)Martine, nedá mi to se nezeptat, jak se ti jezdí v novém autě? Prozraď všem, co sis koupil?
Jezdí se perfektně, koupil jsem Škoda Octavia TSI, takže jsem spokojený
           
2)Kam se s ním chystáš s rodinou na první velký výlet?
Jedeme v Červenci do Chorvatska, ale před tím snad ještě někam. Vyrazíme třeba ke kamarádovi do Žďáru n. Sázavou.
3)Jaké je vlastně tvoje vysněné auto?
BMW-X6 v černé barvě
4) Na našich internetových stránkách se tyčí tvoje firemní reklama. Jak se firmě daří? Šlape jako na drátkách? Na co se především specializuješ?
Daří se celkem dobře, jen nejsou lidi. Děláme veškerou stavební činnost. Nejvíce jdou domy na klíč.
5)Stránky jsou teď zcela nové. Jak se ti líbí jejich nynější provedení a samozřejmě nový webmaster Robert Pařízek, který se přidal k Jiřímu Lebduškovi?
                       
No tak stránky jsou perfektní. Je vidět, že se kluci tomu věnují. Patří jim můj obdiv.

 

6) Teď k fotbalu. Jak hodnotíš zatím výsledky v jarní části?
Myslím, že výsledky jsou zatím slušné, ani jsem nečekal tolik bodů. Doufám, že to vydrží až do konce sezony.
                       
                       
7)Nedaří se ti teď příliš stíhat tréninky. Má to na tvé výkony vliv? Nebo už jako matador trénovat nepotřebuješ?
Pracovně jsem hodně vytížený, takže moc času nezbývá. Já bych řekl, že má, protože když nechodím, tak se mně daří. Asi jsem byl přetrénovaný…….Jako každý hráč ale trénink potřebuju.
                       
8)Proti kterému mužstvu sis tuto sezónu zatím nejvíce zachytal nebo zapotil?
Nevím, pro mě jsou všechny zápasy složité. Moje chyba, můj gól. Snad Mikulčice a Žeravice jsou nepříjemní soupeři
9) Pořád tě to táhne do pole. Troufl by sis na penaltu v poslední minutě za nerozhodnutého stavu? Kam by jsi ji umístil?
Do pole mě to táhne, ale asi bych nevydržel fyzicky. Snad posledních 20 minut by to šlo. Penalty jsem kopával a troufl bych si i v 90. minutě. A kam kopu, to přece říkat nebudu, už bych asi žádnou nedal.
10)Jaké umístění našeho týmu tipuješ po skončení sezóny?
Snad vyjde 3-tí místo. To by byl docela úspěch, tak se o to popereme!

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOPlist